• Ashot Matinyan
    Είμαστε πολύ ευτυχείς να συνεργαστούμε με σας. Η καλή υπηρεσία σας με κάνει να ικανοποιήσω! Θα διατάζει σίγουρα περισσότερους στο futher.
  • Paula Chiarato
    Καλή υπηρεσία καλής ποιότητας! Είμαι εντυπωσιασμένου. Συνεχίστε!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας : Vivian
Τηλεφωνικό νούμερο : +86 135 3816 2386
WhatsApp : +8613538162386
Κίνα Ul94v-ο PVC LSZH μονοκατευθυντικό Sc σκοινιού μπαλωμάτων Ansi οπτικό APC FC UPC

Ul94v-ο PVC LSZH μονοκατευθυντικό Sc σκοινιού μπαλωμάτων Ansi οπτικό APC FC UPC

Δομή σύνδεσης: FC/APC-SC/PC
Υλικό κάλυψης: PVC ή LSZH
Εμπορικό σήμα: LANSAN/υποδοχή cOem
Κίνα APC πολωνικό μονοκατευθυντικό Sc στους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικών ινών FC

APC πολωνικό μονοκατευθυντικό Sc στους μολύβδους μπαλωμάτων οπτικών ινών FC

Δομή σύνδεσης: FC/APC-SC/PC
Υλικό κάλυψης: PVC ή LSZH
Εμπορικό σήμα: LANSAN/COEM
Κίνα FC σε FC μονοκατευθυντική πολλαπλού τρόπου OM3 OFNR μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού απώλεια εισαγωγής σακακιών χαμηλή

FC σε FC μονοκατευθυντική πολλαπλού τρόπου OM3 OFNR μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού απώλεια εισαγωγής σακακιών χαμηλή

Δομή σύνδεσης: FC-FC
Πολλαπλού τρόπου: OM3
Διάμετρος: 2.0mm, 3.0mm
Κίνα FC - FC μονοκατευθυντική πολλαπλού τρόπου ινών μπαλωμάτων απώλεια εισαγωγής καλωδίων OSH χαμηλή

FC - FC μονοκατευθυντική πολλαπλού τρόπου ινών μπαλωμάτων απώλεια εισαγωγής καλωδίων OSH χαμηλή

Δομή σύνδεσης: FC-FC
Πολλαπλού τρόπου: OM3
Διάμετρος: 2.0mm, 3.0mm
Κίνα Καλό προσαρμοσμένο σκοινί μήκος μπαλωμάτων τρόπου επανάληψης LC LC ενιαίο

Καλό προσαρμοσμένο σκοινί μήκος μπαλωμάτων τρόπου επανάληψης LC LC ενιαίο

Connector: LC
Ferrule πρόσωπο τελών: UPC, PC, APC, ΚΚ
Τύπος Fiber: OS1, OS2, OM1, OM2, OM3, OM4
Κίνα Πολλαπλού τρόπου πλεξίδα OM4 1meter σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών συνδετήρων LSZH Sc

Πολλαπλού τρόπου πλεξίδα OM4 1meter σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών συνδετήρων LSZH Sc

Δομή σύνδεσης: SC/APC
μοντέλο: Οπτικών Ινών Pigtail
Πυρήνας: Ενιαίος πυρήνας
Κίνα Σκοινί 8 μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc LC καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών βαθμού OM3

Σκοινί 8 μπαλωμάτων οπτικών ινών Sc LC καλώδιο μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών βαθμού OM3

Δομή σύνδεσης: ST
Σκοινί: OM3
Τύπος: UPC
Κίνα Πολλαπλού τρόπου FC σε FC μονοκατευθυντική απώλεια αποταμίευσης εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων OM3Fiber οπτική

Πολλαπλού τρόπου FC σε FC μονοκατευθυντική απώλεια αποταμίευσης εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων OM3Fiber οπτική

Δομή σύνδεσης: FC-FC
Πολλαπλού τρόπου: OM3
Διάμετρος: 2.0mm, 3.0mm
Κίνα Το πολλαπλάσιο επιλέγει το σκοινί OS2, σκοινί μπαλωμάτων τρόπου LC LC μπαλωμάτων PVC 1 μέτρου για FTTH

Το πολλαπλάσιο επιλέγει το σκοινί OS2, σκοινί μπαλωμάτων τρόπου LC LC μπαλωμάτων PVC 1 μέτρου για FTTH

Δομή σύνδεσης: Lc-LC
Τύπος: Single-mode ίνα
Διάμετρος: 2.0mm, 3.0mm
Κίνα οπτική ολομέλεια LSZH πολλαπλού τρόπου OM3 μετωπών πλεξίδων ινών συνδετήρων 0.9mm FC

οπτική ολομέλεια LSZH πολλαπλού τρόπου OM3 μετωπών πλεξίδων ινών συνδετήρων 0.9mm FC

Δομή σύνδεσης: FC
Διάμετρος: 0.9 mm
Τύπος: Πολλαπλού τρόπου
1 2 3