SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.

 

CO. ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΏΝ SHENZHEN LIANXUN, ΕΠΕ.

 

Κορυφαίος πρωτοπόρος καλωδίων

Σπίτι
Προϊόντα
Περίπου εμείς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
Μας ελάτε σε επαφή με
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Συνέλευση Cable

Χαμηλός συνδετήρας Sc ινών απώλειας εισαγωγής, πολλαπλού τρόπου συνδετήρας οπτικών ινών OM3 μονοκατευθυντικός

Χαμηλός συνδετήρας Sc ινών απώλειας εισαγωγής, πολλαπλού τρόπου συνδετήρας οπτικών ινών OM3 μονοκατευθυντικός

    • Low Insertion Loss Fiber SC Connector , Multimode OM3 Simplex Fiber Optic Connector
    • Low Insertion Loss Fiber SC Connector , Multimode OM3 Simplex Fiber Optic Connector
    • Low Insertion Loss Fiber SC Connector , Multimode OM3 Simplex Fiber Optic Connector
  • Low Insertion Loss Fiber SC Connector , Multimode OM3 Simplex Fiber Optic Connector

    Λεπτομέρειες:

    Τόπος καταγωγής: Κίνα
    Μάρκα: LANSAN/ OEM/ ODM
    Πιστοποίηση: CE/ RoHS/ ETL/ UL
    Αριθμό μοντέλου: SC

    Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

    Ποσότητα παραγγελίας min: 1000 τεμ
    Τιμή: Negotiation
    Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 PC/τσάντα
    Χρόνος παράδοσης: 8 - 10 ημέρες εργασίας
    Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, Paypal
    Δυνατότητα προσφοράς: ημέρα 100000 PC
    Επικοινωνία
    Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
    Αριθμός μοντέλου: SC Fiber Optic Connector Μέσο μετάδοσης: OM3
    εφαρμογή: Patch Cord Ferrule Endface: APC
    Πιστοποίηση: ISO, REACH, ROHS, TELL Certified Καταγωγή: Κίνα
    Υψηλό φως:

    sc fiber optic connector

    ,

    duplex fiber connector

     

    Πολλαπλού τρόπου OM3 Sc μονοκατευθυντική ινών οπτική απώλεια εισαγωγής συνδετήρων χαμηλή

     

     

    Γρήγορες λεπτομέρειες

    • Εμπορικό σήμα: DYS/OEM
    • Πρότυπος αριθμός: SC/APC γρήγορος συνδετήρας
    • Τύπος ινών: Πολλαπλού τρόπου 62.5/125
    • Απώλεια Inserion: <0>
    • Επιστροφής απώλεια: >60db


    Χαρακτηριστικά γνωρίσματα

     

    • Τιμή-ανταγωνιστικός
    • Χαμηλά απώλεια εισαγωγής & PDL
    • Εργοστάσιο-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος
    • Επιλογές ινών: G.652 το /G.657/OM1/OM2/OM3 και ίνα ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟΥ Panda
    • Επιλογές συνδετήρων: FC/SC/LC/ST/MU/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
    • Επιλογές στίλβωσης: PC/UPC/APC
    • Συνδετήρας χαρακτηριστικών γνωρισμάτων με κεραμικά Ferrules

     

    Προδιαγραφή

     

      Πολλαπλού τρόπου
    Απώλεια ενθέτων ≤0.25dB
    Επιστροφής απώλεια  
     
     
    Διάρκεια  
    Λειτουργούσα θερμοκρασία Από -40 σε + 80 βαθμό
    Ferrule μεγέθη τρυπών 125μm, Concentricity: 1≤3μm
      127μm, Concentricity: 1≤3μm
      128μm, Concentricity: 1≤3μm
    Χαμηλός συνδετήρας Sc ινών απώλειας εισαγωγής, πολλαπλού τρόπου συνδετήρας οπτικών ινών OM3 μονοκατευθυντικός 0

    Στοιχεία επικοινωνίας
    SHENZHEN LIANXUN INDUSTRIES CO., LTD.

    Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Ms. Vivian

    Τηλ.:: +8613538162386

    Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)

    Άλλα προϊόντα
    Cat5e καλώδιο του τοπικού LAN

    Μπλε καλώδιο 24AWG Cat5e UTP, στερεό εσωτερικό καλώδιο 305 Μ Ethernet LSZH Cat5e/ρόλος

    Καλώδιο FTP Lansan LSZH Gigabit Cat5e, 24AWG 0.5mm στερεό Π.Χ. καλώδιο του τοπικού LAN Ethernet

    305m/1000ft 4 στριμμένο ζευγάρι καλώδιο, 0,50 στερεό γυμνό καλώδιο χαλκού Cat5e SFTP

    Cat6 καλώδιο του τοπικού LAN

    23AWG κατηγορία 6 καλώδιο 0,574 UTP στερεός χαλκός καλώδιο Gigabit Ethernet 4 ζευγαριού

    Γρήγορη εγκατάσταση καλωδίων του τοπικού LAN FTP Cat6 Ethernet καλώδιο δικτύων 4 ζευγαριού για τα πολυ μέσα

    Στριμμένο PVC 305m καλώδιο 1000ft ζευγαριών του τοπικού LAN Cat6 σταθερή μετάδοση στοιχείων για υπαίθριο

    Cat6A καλώδιο του τοπικού LAN

    καλώδιο δικτύων 1000ft UTP Cat6A, καλώδιο Ethernet χαλκού 0.57mm στερεό γυμνό

    HDPE μόνωσης LSZH Cat6A του τοπικού LAN σταθερή απόδοση καλωδίων του τοπικού LAN Gigabit ταχύτητας καλωδίων έξοχη

    Προστατευμένο μετάδοση καλώδιο Cat6a, καλώδιο δικτύων Cat6a SFTP πλεξίματος χαλκού

    Αίτηση κράτησης

    E-Mail | Sitemap

    Privacy Policy Κίνα καλός ποιότητας Cat5e καλώδιο του τοπικού LAN προμηθευτής. © 2017 - 2020 lansancable.com. All Rights Reserved.